Lingsby

Şirketinizi Dünyaya Açın

Deneyimli ve sertifikalı eğitmenlerle
online, kurumsal dil eğitimi alın.

Şirketinizi Dünyaya Açın

Deneyimli ve sertifikalı eğitmenlerle online, kurumsal dil eğitimi alın

Şirketinizi Dünyaya Açın

İnternetin yaygınlaşmasıyla birlikte tüm dünyada hızlı bir dijitalleşme dönemi başladı. Bu süreç özellikle şirketlerin farklı ülkelerde daha rahat ticaret yapmasına olanak sağladı. Ticarette sınırlar kalktı; üretim, iletişim ve pazarlama gibi unsurlar yeni bir boyut kazandı. Şirketlerin varlıklarını ve kârlılıklarını sürdürebilmesi için dünyadaki bu değişme ayak uydurmaları önemlidir.

Yeni pazarlara açılma veya daha geniş kitlelere ulaşma aşamasında iletişim dili kilit bir rol üstlenir. Yeni bir dil, yeni ülkeler keşfetmenin ve yeni insanlarla iletişim kurmanın ilk koşuludur. Siz de şirketinizin sınırlarını kaldırmak ve dünyaya açılmak isterseniz Lingsby’nin şirketlere özel hazırladığı kurslardan yararlanabilirsiniz. Üstelik sadece İngilizce değil; Çince, Almanca ve İspanyolca gibi yüksek ticaret hacmine sahip onlarca dilde online, kurumsal dil eğitimi alabilirsiniz.

Lingsby ile Öne Çıkın

Lingsby, kişi ve kurumların ihtiyaçlarına yönelik dil eğitimi imkânı sunan online bir dil okuludur. Sonuç odaklı bir yaklaşımla istediğiniz yerden kurumsal dil eğitimi alabilirsiniz. Şirketlerin sektörel ihtiyaçlarına göre farklı türlerde, verimli ve hedef odaklı özel kurslar oluşturuyoruz. Genel kurumsal kursların yanında şirketlere özel hazırlanan kurs içerikleriyle istediğiniz yerden online dil eğitimi alabilirsiniz. İster birebir özel dersler alabilir ister şirketinize özel oluşturduğumuz grup derslerine katılabilirsiniz.

Eğitmenlerimiz, deneyimli ve sertifikası bulunan bir ekipten oluşur. Lingsby şirketinize özel hazırlanan kurslarla kaliteli bir dil eğitim imkânı sunar. Farklı türlerde dijital ve interaktif kaynaklarla eğlenceli bir kurumsal dil deneyimi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şirketlerimiz Ne Düşünüyor ?

Biz Seni Arayalım

Kurumsal Dil Eğitimi

Kurumsal dil eğitimi, şirketlere veya kurumlara özel dil eğitimi veren dil okullarıdır. Lingsby şirketlere özel kurumsal dil eğitimi veren online bir dil okuldur. Lingsby ile ihtiyaç duyduğunuz dillerde ve faaliyet gösterdiğiniz sektöre özel hazırlanan kurslara erişebilirsiniz. Üstelik sadece İngilizce değil; Almanca, İspanyolca, Rusça veya Çince dillerinde de kurumsal dil eğitimi alabilirsiniz.

Kurumsal İngilizce Kursu

Yabancı dil, özellikle de İngilizce şirketler için çok kritik bir öneme sahiptir. Şirketlerin farklı ülkelere ve pazarlara açılabilmesi için dünyanın iletişim dili olan İngilizce’ye hâkim olmaları, o dilde iletişim kurabilmeleri gerekir. Lingsby Kurumsal ekibi şirketlerin ihtiyaçlarına göre farklı kurs içerikleri hazırlar.