Lingsby

İPTAL VE İADE
Teslimat :
Kredi Kartı ile alınan hemen aktif edilmektedir. Havale /EFT ile yapılan ödemelerde dekontu  info@lingsby.com  adresine iletmeniz gerekmektedir. Havale / EFT ile ilgili işlemler BİR (1) iş günü içinde aktif edilir.
İade :
Satın almış olduğunuz ürün online eğitim ürünüdür. Üyeliğinizin başladığı tarihten itibaren ÜÇ (3) günlük süre içinde iade edebilirsiniz. İade işlemleri için info@lingsby.com  adresine bilgi verip talepte bulunabilirsiniz.
Müşterinin ürünü iade etmesi halinde, iade edilen ürünle ilgili info@lingsby.com adresine talepte bulunduğu andan itibaren YİRMİ (20) gün içerisinde Ürün bedeli iade edilir. Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılmaktadır. Bu süre bankadan bankaya farklılık gösterebilir.
Faturanın adrese kargo olarak istenmesi durumunda kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir. Havale iadeleri YEDİ (7) iş günü içinde kredi kartı iadeleri YİRMİ (20) iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gerekebilir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

LİNGSBY